הפרויקטים שלנו

קידום בריאות בגני ילדים

תוכנית מקיפה שנועדה לקדם בריאות בקרב ילדי הגן , התוכנית כוללת הסתכלות רחבה על מעטפת חייו של הילד ומשתמשת במשולש ההשפעה במטרה לעודד את הילד לשאוף לאורח חיים בריא.

קידום בריאות בכפרי הנוער

במטרה לעודד אורח חיים בריא ופעיל פועלת עמותת ״מהיום״ בכפרי הנוער של משרד החינוך במסגרת שנתית בפרויקט הכולל ליווי מטבח כפר הנוער, מגוון הרצאות וסדנאות לבני הנוער ופעילויות להעצמה בתנועה במטרה לעודד את בני הנוער לחיות אורח חיים פעיל ובריא יותר.

שיפור איכות החיים בקרב חולי סוכרת על ידי סטודנטים

הסטודנטים שעברו הכשרה מקצועית מלווים את המטופלים המתמודדים עם מחלת הסוכרת על מנת להגביר את ההיענות שלהם לטיפול ובמטרה לתת להם כלים לניהול עצמי של המחלה, איזון ושיפור איכות החיים. יחד הם הולכים לסופר ולומדים כיצד לקרוא תוויות מזון ולקנות נכון, קביעת תור לרופא, דיאטנית או אחות, זכאות לטיפול בקהילה, ניטור ומדידת סוכר, הליכה משותפת ועוד

חקיקה מקדמת בריאות

עמותת מהיום פועלת לקידום חוקים במטרה לשנות את היקף מכירת המזון המזיק ולעודד אכילה של מוצרי מזון בריאים על ידי שינוי היקף פיקוח על מוצרי יסוד והוזלה של מוצרים בריאים בסל הבסיסי של כל משפחה

מתנה המחברת את המשפחה יחד לשעה של פעילות ערכית, מלמדת, מאתגרת ומהנה בנושא בריאות. (מתאים למשפחות עם ילדים בגילאי כיתות ג'-ו' והנאה מובטחת גם להורים ולאחים הגדולים).