חדר בריחה בנושא בריאות

חדר בריחה בנושא בריאות

פיתוח מיוחד של העמותה בשיתוף עם מעצבת גרפית כישרונית , פחדר בריחה להפעלה כיתתית , חברתית או משפחתית לשעה של פעילות ערכית , פעילות מלמדת מאתגרת ומהנה! חדר הבריחה מיועד למשפחות עם ילדים בשכבות גיל ד׳-ח׳.

פעילות המלמדת לבחור נכון יותר את הצלחת שלנו , מלמדת על הערכים התזונתיים במגוון המזונת , נותנת לילדים העצמה והסתכלות נכונה על הצלחת שלהם , מלמדת את הילדים ואת המשפחה לבחור נכון מזונות בריאים . הילדים ילמדו למה חשוב לאכול ירקות ופירות, מהם ויטמינים, איך צריכה להיראות צלחת מאוזנת, קשת המזון החדשה של משרד הבריאות והמזון המומלץ לאכול, על קטניות, סימונים אדומים וירוקים שעל גבי המוצרים וחשיבות פעילות גופנית ושתיית מים. כל נושא מאורגן בצופן מסתורי אליו נלווה טקסט מעשיר שטומן בתוכו את התשובות. בפתרון כל משימה מתקבל הצופן שיחד עם יתר הצפנים מרכיב את הקוד שמשלים את סיפור המסגרת ועוזר לדמות בסיפור להצליח במשימה שלו ועוזר לילדים ולמשפחה להצליח במשימה שלהם! דרגות הקושי הן שונות ומתאימות לשכבות השונות וכך מגייסות ומפעילות את כל בני הבית. לרשות המשפחה יש קו טלפון המודפס על הערכה שניתן לחייג אליו ולקבל רמז או אימות הצופן כדי להמשיך. ניתן להוסיף הקלטה מעודדת לחדר הבריחה , או להשתמש בו בימי שיא , תחרויות בריאות ועוד .

מתנה המחברת את המשפחה יחד לשעה של פעילות ערכית, מלמדת, מאתגרת ומהנה בנושא בריאות. (מתאים למשפחות עם ילדים בגילאי כיתות ג'-ו' והנאה מובטחת גם להורים ולאחים הגדולים).