פעילויות להורים ומשפחות צעירות

"המוצר במסכה"

כיצד לזהות גימיקים שיווקים בסופר? כיצד נבחר מוצרים בריאים יותר בעבור משפחתנו  ? וכיצד נהיה צרכנים נכונים ובריאים יותר בסופר.

קראו עוד »

"מקרר כחבר"

סידור המקרר כך שיעודד אותנו לבחור נכון, להאריך את חיי המדף של הירקות, פירות, מוצרים שונים ואוכל מבושל והאם להכניס את הסיר המבושל בתום הבישול

קראו עוד »

שפת האכילה

הקשר בין המילים שאנחנו בוחרים עם הילדים שלנו לדימוי הגוף שלהם, מה כדאי ומה ממש אסור להגיד? כלים, טיפים ואפילו משפטים מנצחים שיובילו את המשפחה

קראו עוד »

סדנאות למעגל אמהות

כחלק מקידום הבריאות של עמותת מהיום , העמותה מציעה מגוון רחב של סדנאות בנושאים השונים של הורות , אכילה נכונה , בריאות , ואורח חיים בריא ופעיל.

"האמת המרה על הסוכר המתוק"

ננפץ מיתוסים על סוכר, נלמד לזהות איפה הסוכר הנסתר ומהי הדרך לאיזון סוכר ביום יום וההשפעה המיידית על הגוף שלנו.

"תענוג של שדרוג"

שדרוג מתכונים לבריאים יותר והתאמה לסוכרתי או מי שרוצה להיות בריא יותר מבלי לוותר על ההנאה.

"מקרר כחבר"

סידור המקרר כך שיעודד אותנו לבחור נכון, להאריך את חיי המדף של הירקות, פירות, מוצרים שונים ואוכל מבושל והאם להכניס את הסיר המבושל בתום הבישול או כשמתקרר וסודות נוספים מהמקרר?

"הורים עם סמכויות"

איך עושים את זה? הרצאה שתאפשר לכם לקבל כלים פרקטיים שיעזרו לכם לתמרן בין הצורך להציב גבולות ובין היכולת לאפשר לילד לקבל את המרחב לצמוח.

סדנאות מיינדפולנס/דמיון מודרך

 כולנו נוטים להרהר על החיים , לכולנו יש נטייה להסתכל על טעויות העבר מנקודת מבט של חרטה  ועל העתיד מנקודת מבט של דאגה  . בסדנאות המיינדפולנס ודמיון מודרך אנו מלמדים מודעות קשובה במטרה לסייע לאדם להגיע למצב של נפשי של חיים ללא שיפוטיות בהווה , התנתקות מרגשות שליליות ונטרול פחדים וחששות מהעבר או מהעתיד . הסדנאות מועברות מנקודת ההנחה שנפש בריאה נחוצה לגוף בשביל חיים בריאים וטובים. 

סדנאות למשפחות צעירות

מגוון סדנאות למשפחות צעירות במטרה להקנות כלים להתמודדות נכונה בנקודות מפנה הנוגעות בתזונת הילדים , אכילה נכונה , בחירה נכונה בסופר ועוד.

״על פרוסות ומה שבניהן״

סדנה העוסקת בהנגשת מזון בריא למשפחות מנקודת מבט חדשה ,הסדנה תכלול רעיונות וטיפים לארוחות בריאות לכל המשפחה בדגש על ארוחות הבוקר והערב.

"המוצר במסכה"

כיצד לזהות גימיקים שיווקים בסופר? כיצד נבחר מוצרים בריאים יותר בעבור משפחתנו  ? וכיצד נהיה צרכנים נכונים ובריאים יותר בסופר.

"מי הזיז את השוקולד שלי?"

הרצאת מוטיבציה לשינוי תזונתי המבוססת על הסבר מדעי של מנגנון ההתמכרות שלנו למתוק ומציעה דרך פתרון ישימה ופשוטה למציאת האיזון של מתוק ביום יום.

"מקרר כחבר"

סידור המקרר כך שיעודד אותנו לבחור נכון, להאריך את חיי המדף של הירקות, פירות, מוצרים שונים ואוכל מבושל והאם להכניס את הסיר המבושל בתום הבישול או כשמתקרר וסודות נוספים מהמקרר?

שפת האכילה

הקשר בין המילים שאנחנו בוחרים עם הילדים שלנו לדימוי הגוף שלהם, מה כדאי ומה ממש אסור להגיד? כלים, טיפים ואפילו משפטים מנצחים שיובילו את המשפחה לגישה בריאה לאוכל והפחתת התנגדויות או מעגל דיאטות.

סדנאות להורים צעירים

כולנו רוצים להנות מילדינו ולגדל ילדים בריאים ומאושרים , אנחנו פה כדי לסייע ולתת לכם כלים לגידול ילדים בעידן בו הכל נגיש , והצורך שלנו לבחור כהורים בצורה נכונה יותר בכדי להעניק לילדינו את הטוב ביותר עומד לנגד עיננו. עמותת מהיום מעודדת אורח חיים בריא באמצעות הדרכות הורים בנושאים השונים במטרה לתת להורים כלים חדשים וטובים לסייע לילדיהם לבחור בריא ולהנות מהשפע התזונתי הטוב שיש במדינתנו היפה.

"על פרוסות ומה שביניהן"

הרצאה. כל בוקר אותו סיפור? מלחמות על מה למרוח בכריך? או שפשוט כבר אין גיוון ונגמרו הרעיונות? הרצאה המועברת על ידי תזונאית קלינית הנותנת להורים כלים איך לתווך לילד את הבחירות הבריאות ולהגדיל את מגוון האפשרויות בקופסא ובארוחה. בהרצאה יקבלו ההורים כלים מקצועיים ויכירו את גישת "שפת האכילה הבריאה" המקדמת את הילד לשינוי באמצעות מסרים חיוביים ורותמים לשינוי.   

"המוצר במסכה"

הרצאה. הצצה לעולם הגימיקים השיווקיים במוצרי מזון וכלים לבחירה מושכלת ובריאה. הפעילות נעשית בדרך של סיור וירטואלי בסופר – קריאת תוויות מזון וסימון המדבקות החדשות. הרצאה המועברת על ידי תזונאית קלינית המלמדת את הסודות והטיפים לעגלת קניות בריאה.

סדנת הכנת ארוחת ערב משפחתית

סדנא משפחתית במהלכה ילדים והורים יבשלו ביחד מתכונים בריאים , ילמדו על המטבח הבריא , כיצד נהפוך את המטבח הביתי שלנו לבריא יותר , ואת חשיבות האכילה הנכונה. הסדנא מועברת על ידי דיאטנית קלינית אשר תספר מהידע העשיר שלה בנוגע לבישול בריא ומטבח טעים לבריאות איתנה.

מתנה המחברת את המשפחה יחד לשעה של פעילות ערכית, מלמדת, מאתגרת ומהנה בנושא בריאות. (מתאים למשפחות עם ילדים בגילאי כיתות ג'-ו' והנאה מובטחת גם להורים ולאחים הגדולים).