סדנאות למשפחות צעירות

מגוון סדנאות למשפחות צעירות במטרה להקנות כלים להתמודדות נכונה בנקודות מפנה הנוגעות בתזונת הילדים , אכילה נכונה , בחירה נכונה בסופר ועוד.

״על פרוסות ומה שבניהן״

סדנה העוסקת בהנגשת מזון בריא למשפחות מנקודת מבט חדשה ,הסדנה תכלול רעיונות וטיפים לארוחות בריאות לכל המשפחה בדגש על ארוחות הבוקר והערב.

"המוצר במסכה"

כיצד לזהות גימיקים שיווקים בסופר? כיצד נבחר מוצרים בריאים יותר בעבור משפחתנו  ? וכיצד נהיה צרכנים נכונים ובריאים יותר בסופר.

"מי הזיז את השוקולד שלי?"

הרצאת מוטיבציה לשינוי תזונתי המבוססת על הסבר מדעי של מנגנון ההתמכרות שלנו למתוק ומציעה דרך פתרון ישימה ופשוטה למציאת האיזון של מתוק ביום יום.

"מקרר כחבר"

סידור המקרר כך שיעודד אותנו לבחור נכון, להאריך את חיי המדף של הירקות, פירות, מוצרים שונים ואוכל מבושל והאם להכניס את הסיר המבושל בתום הבישול או כשמתקרר וסודות נוספים מהמקרר?

שפת האכילה

הקשר בין המילים שאנחנו בוחרים עם הילדים שלנו לדימוי הגוף שלהם, מה כדאי ומה ממש אסור להגיד? כלים, טיפים ואפילו משפטים מנצחים שיובילו את המשפחה לגישה בריאה לאוכל והפחתת התנגדויות או מעגל דיאטות.

מתנה המחברת את המשפחה יחד לשעה של פעילות ערכית, מלמדת, מאתגרת ומהנה בנושא בריאות. (מתאים למשפחות עם ילדים בגילאי כיתות ג'-ו' והנאה מובטחת גם להורים ולאחים הגדולים).