פעילויות לימי גיבוש וימי בריאות

סדנת נשנושי קיץ

סדנת הכנת נשנושי קיץ בריאים וטעימים! מועבר על ידי דיאטנית, מנחת סדנאות.

סדנת שייקים "shake it till you make it"

סדנת "shake it till you make it" הכנת שייקים מנצחים מבחינת טעם ובריאות. הסדנא נפתחת בהרצאה מעניינת ועשירה בידע מחקרי המועברת על ידי דיאטנית קלינית בה מנפצים מיתוסים על סוכר וממשיכה לסדנאת הכנת שייקים ונשנושי קיץ בריאים וטעימים במיוחד. העובדים שלכם יצאו עם מגוון רחב של ידע חדש ומרענן אשר יתן להם מוטיבציה להגיע בבוקר לעבודה עם שייקים מיוחדים אשר יעלו את המורל בחברתכם!

יום בריאות לעובד

יום מדדים לעובדים, איתור טרום סוכרת, ייעוצי תזונה פרטניים עם דיאטנים קליניים, הפעלות גופניות כגון פילאטיס, יוגה, הגנה עצמית, הרצאות העצמה והתפתחות אישית. רוצים לתת לעובדים שלכם קצת יותר ולהראות להם כמה הם חשובים לכם? צרו עימנו קשר ונבנה לכם יום לעובד או תוכנית שנתית אשר תלווה את העובדים שלכם במהלך השנה. נסייע לעובדים לזהות מצבי טרום סוכרת, מקום להכיר את מדדיו הבריאותיים והקניית כלים להתמודדות עם עומס העבודה וכלים לבחירה בריאה יותר. בתוכנית ניתן לשלב מגוון סדנאות בישול וסדנאות שייקים בליווי דיאטנים קלינים וכן מגוון סדנאות בנושאי בריאות שונים, מוטיבציה, קיימות ועוד. 

קייטנות לילדי עובדים

קייטנת בריאות וקיימות עשירה בהצגות והפעלות , ומגוון פעילויות אשר פותחו על ידי אנשי חינוך ודיאטנים קליניים

סדנת תקשורת בין אישית

מפגש מרענן ומסקרן המלמד את המשתתפים רבות כיצד להתנהל מול אנשים בעלי סגנון דיבור שונה? כיצד מתנהלים בסביבת עבודה הרוויה באנשים בעלי סגנונות.

סדנת לצמוח גבוה

למה אני תקוע ולא מצליח לי שום דבר? מפגש שמוציא אותנו ממקום של תקיעות למקום של צמיחה. לכולנו יש תקופות בחיים שבהם הכל מרגיש תקוע ולא זורם , כיצד נצליח לעבור את התקופות

"סדנת כמה לחץ?!"

התמודדות עם מצבי לחץ. אנשים נלחצים לפני ראיון עבודה, מבחן, עבודה, מזיעים ומאבדים ריכוז ולעתים לא מצליחים לתפקד כלל. בואו ללמוד איך ניתן להפוך את הלחץ לחבר

סדנת קרב מגע

 סדנת קרב מגע והגנה עצמית. חובה לכל אחד ואחת ללמוד! פעילות קרב מגע והגנה עצמית, לימוד טכניקות בסיס שכל אחד צריך לדעת.

ODT בריאותי

פעילות קבוצתית המשלבת חוויה מגבשת עם תכני בריאות יומיומיים. דרך ייחודית לשפר את הרגלי הבריאות של הקבוצה דרך חוויה, משחק וכיף.

מתנה המחברת את המשפחה יחד לשעה של פעילות ערכית, מלמדת, מאתגרת ומהנה בנושא בריאות. (מתאים למשפחות עם ילדים בגילאי כיתות ג'-ו' והנאה מובטחת גם להורים ולאחים הגדולים).