סדנאות להורים

כולנו רוצים להנות מילדינו ולגדל ילדים בריאים ומאושרים , אנחנו פה כדי לסייע ולתת לכם כלים לגידול ילדים בעידן בו הכל נגיש , והצורך שלנו לבחור כהורים בצורה נכונה יותר בכדי להעניק לילדינו את הטוב ביותר עומד לנגד עיננו. עמותת מהיום מעודדת אורח חיים בריא באמצעות הדרכות הורים בנושאים השונים במטרה לתת להורים כלים חדשים וטובים לסייע לילדיהם לבחור בריא ולהנות מהשפע התזונתי הטוב שיש במדינתנו היפה.

"על פרוסות ומה שביניהן"

הרצאה. כל בוקר אותו סיפור? מלחמות על מה למרוח בכריך? או שפשוט כבר אין גיוון ונגמרו הרעיונות? הרצאה המועברת על ידי תזונאית קלינית הנותנת להורים כלים איך לתווך לילד את הבחירות הבריאות ולהגדיל את מגוון האפשרויות בקופסא ובארוחה. בהרצאה יקבלו ההורים כלים מקצועיים ויכירו את גישת "שפת האכילה הבריאה" המקדמת את הילד לשינוי באמצעות מסרים חיוביים ורותמים לשינוי.   

"המוצר במסכה"

הרצאה. הצצה לעולם הגימיקים השיווקיים במוצרי מזון וכלים לבחירה מושכלת ובריאה. הפעילות נעשית בדרך של סיור וירטואלי בסופר – קריאת תוויות מזון וסימון המדבקות החדשות. הרצאה המועברת על ידי תזונאית קלינית המלמדת את הסודות והטיפים לעגלת קניות בריאה.

סדנת הכנת ארוחת ערב משפחתית

סדנא משפחתית במהלכה ילדים והורים יבשלו ביחד מתכונים בריאים , ילמדו על המטבח הבריא , כיצד נהפוך את המטבח הביתי שלנו לבריא יותר , ואת חשיבות האכילה הנכונה. הסדנא מועברת על ידי דיאטנית קלינית אשר תספר מהידע העשיר שלה בנוגע לבישול בריא ומטבח טעים לבריאות איתנה.

מתנה המחברת את המשפחה יחד לשעה של פעילות ערכית, מלמדת, מאתגרת ומהנה בנושא בריאות. (מתאים למשפחות עם ילדים בגילאי כיתות ג'-ו' והנאה מובטחת גם להורים ולאחים הגדולים).